درباره ما

مجموعه رزیدنت شو از اینجا شروع شد…

چند سال پیش که میخواستم خودم رو برای امتحان مهم دستیاری آماده کنم خیلی از افکار منفی دور و برم رو احاطه کرده بود و این ذهنیت رو به من القا کرده بود که تو نمیتونی در این امتحان موفق شی و کسانی رتبه خوب میارن که بیس علمی خوبی داشته باشند اما هیچ وقت این حرفا رو باور نداشتم.  تا اینکه بلاخره مدرک پزشکی عمومی ام رو گرفتم و بلافاصله به خدمت سربازی رفتم. در طول خدمت سربازی متأسفانه شرایطم مثل خیلی از پزشک های دیگه مناسب نبود و من در مدت خدمتم خیلی اذیت شدم. تقریباً هیچ امیدی به قبول شدن حداقل در طول مدت سربازی نبود و اطرافیانم دائما می گفتند که شرایط فعلی تو برای امتحان دادن مناسب نیست و بهتره که امتحان رو به سالهای بعد موکول کنی. اما من میدونستم که کسی حق داره در مورد کار ما نظر بده که خودش در اون کار موفق شده باشه. به خاطر همین حرف هاشون رو نادیده گرفتم و به کار خودم ادامه دادم.

تصمیم خودم رو گرفته بودم

از همون ابتدای سربازی با وجود خستگی مفرط شروع به برنامه ریزی برای امتحان دستیاری کردم. انقدر استرس داشتم که مدام راه میرفتم و فکرهای عجیب و غریب میکردم. اینکه چقدر تا زمان امتحان فرصت دارم ؟ چه منابعی رو باید مطالعه کنم؟ با چه روشی مطالعه کنم و مهمتر از همه با چه انگیزه ای مطالعه کنم؟ بلاخره تصمیم خودم رو گرفتم و با خوندن اولین کتاب کار خودم رو شروع کردم. اولش برام خیلی سخت بود، صفحه ها به کندی رد میشدن،خیلی از مطالب برام نا آشنا بود و باید تمرکز ذهنی زیادی رو صرفشون می کردم. اما بعد از گذشت مدت زمانی کم کم درس خوندن راحتتر شده بود اما برنامه ریزی نیاز به بازنگری داشت. شاید در طول این مدت چندین بار مجبور بودم با آزمون و خطا برنامه رو تغییر بدم اما نتیجه کار فوق العاده بود. ۱۳ ماه مطالعه، روزانه ۴ ساعت ،رتبه ۲۰ و قبولی در رشته رادیولوژی دانشگاه تهران!

شروع مشاوره و برنامه ریزی برای داوطلبان

در مهر ماه سال ۹۴ گروهی متشکل از رتبه های برتر و تک رقمی آزمون دستیاری تشکیل دادیم و کار خودمون رو با گروه تلگرامی با عنوان مشاوران برتر دستیاری آغاز کردیم و طی این چند سال به عده زیادی از همکاران عزیز در مورد نحوه درس خواندن برای این آزمون مشاوره دادیم و برای بسیاری برنامه ریزی کردیم. و سپس تحت عنوان مجموعه رزیدنت شو فعالیت خودمون رو ادامه دادیم و امروز مفتخریم که در زمینه مشاوره و برنامه ریزی در آزمون دستیاری با رتبه های تک رقمی و با تجربه در خدمت شما هستیم.

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو

با عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!

0