آزمون رزیدنتی

مدیریت زمان در تلفن همراه با دو اپلیکیشن کاربردی

یکی از مواردی که زمان بسیار زیادی از داوطلبان آزمون دستیاری می‌گیرد استفاده از تلفن همراه است. شاید متوجه این موضوع نباشیم اما در طول ۲۴ ساعت شبانه روز زمان زیادی را در برنامه های مختلف تلفن همراه خود سپری می کنیم اما از زمان دقیق آن اطلاعی نداریم.

در این مقاله می‌خواهیم مدیریت زمان در استفاده از تلفن همراه را با استفاده از دو اپلیکیشن جذاب و کاربردی، خدمت شما داوطلبان آزمون دستیاری بیان کنیم.

moment برای آیفون دار ها

اپلیکیشن اول برای گوشی های تلفن همراه آیفون می باشد این اپلیکیشن به نام moment به شما کمک می کند تا متوجه شوید چقدر زمان خود را در گوشی تلفن همراه سپری کرده اید.  داوطلبان آزمون دستیاری

به صورت دیفالت در این اپلیکیشن زمان استفاده از تلفن همراه به صورت لحظه ای، در طول یک روز، مقایسه با روزهای قبل، استفاده هفتگی برای شما نمایش داده میشود. همچنین میتوانید با گرفتن اسکرین شات از قسمت باتری هر روز صبح زمان استفاده از هر کدام از برنامه های تلفن همراه خود مثل اینستاگرام، تلگرام و غیره را نیز محاسبه کنید.استفاده از این امکانات برنامه رایگان میباشد.اما میتوانید از دیگر امکانات این برنامه به صورت پریموم استفاده نمایید.

Quality time برای اندروید

اپلیکیشن دیگر برای تلفن همراه اندرویدی اپلیکیشن Quality time می باشد. این اپلیکیشن نیز امکاناتی همانند moment داشته با این تفاوت که زمان استفاده از برنامه های تلفن همراه محاسبه و به شما نمایش داده میشود و دیگر نیازی به گرفتن اسکرین شات برای این کار ندارید و استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان میباشد.

داوطلبان آزمون دستیاری ،وقت طلاست!

بعضی از داوطلبان آزمون دستیاری از کمبود زمان شکایت دارند اما از این لحظه های با ارزش غافل اند. به عنوان مثال اگر در یک شبانه روز ۲ ساعت از وقت خود را در گوشی تلفن همراه سپری کنید و زمان شما تا آزمون دستیاری ۷ ماه باشد حدوداً ۴۲۰ ساعت از زمان شما صرف کار کردن با تلفن همراه شده است. در صورتی که اگر زمان هر تست را حدود یک دقیقه در نظر بگیریم در این زمان شما می توانستید  ۲۵۰۰۰ تست بزنید!

پس با نصب این دو اپلیکیشن زمان خود را در استفاده از تلفن همراه مدیریت کنید چون لحظه به لحظه این زمانها برای شما تکرار نشدنی است پس قدر لحظات خود را بدانید. به امید موفقیت همه داوطلبان آزمون دستیاری

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو

    با عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!