درس خواندن برای آزمون دستیاری

برای شروع درس خواندن برای آزمون دستیاری آماده اید؟ کارهای ممنوع چیست؟!

سلام دوستان عزیز،خدا قوت و خسته نباشید الان بسیاری از شما تازه در شروع کار درس خواندن برای آزمون دستیاری هستید. تازه درس خوندنو شروع کردید،یک مسیر طولانی پیش رو دارین. البته قبلا همگی مسیر کنکور رو طی کردید و باهاش بیگانه نیستید اما اون زمانی که ما کنکور میدادیم خیلی چیزهایی که الان هست اصلا وجود نداشت،هر کدوم یه شرایط متفاوتی دارید،شاغل،فول تایم ازاد یا اینترن،ولی این مسیر برای همه مشترکه، میخام بهتون یاد اوری کنم که باید به این نکته توجه داشته باشید که سبک زندگی شما در این چند ماه باید با قبل از اون متفاوت باشه.

اگر قصد درس خواندن برای آزمون دستیاری رو دارید فضای مجازی رو بی خیال بشید!

در مورد تغییراتی که باید در سبک زندگیتون ایجاد بشه به تدریج بیشتر صحبت میکنیم: یکی از مهم ترین

how to study

اونها استفاده از فضای مجازیه،یادتون باشه که دیگه مثل پارسال نمیشه پای اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک

و…. وقت گذاشت. وقت شما الان ارزشش خیلی خیلی بیشتره، اینو هر دفعه که هر کدوم این دلربایان مجازی وسوستون کرد به خودتون یاد اوری کنید: ثانیه به ثانیه شما از طلا هم ارزشمند تره،حیفه که هدرش بدید.

هیچکس جای شما امتحان نمیده!

میخام یه موضوع دیگه هم باهاتون مطرح کنم،موضوعی که مربوط به ارتباطاتتون با دیگرانه،همه شما دوستانی داشتید که قبل از اینکه کنکوری بشید باهاشون در ارتباط بودید و طبیعتا الان هم ارتباط دارید،فامیل و اقوام هم که سر جای خود،ممکنه اینها متوجه وضعیت شما در این سال حساس نباشند و درخواست داشته باشن شما کما فی السابق در جمع ها،مهمانی ها،دور همی ها و سفر ها حضور داشته باشید،ولی شما باید متوجه وضعیتتون تو این سال حساس باشید.

از “نه” گفتن نترسید،حتما این جملاتو میشنوید که بابا فلانی! حالا به همین دو ساعت دیگه تو استاد میشی؟ به همین عصر دیگه تو رتبه میاری؟ اگر کسی ناراحت هم شد،بشه،بعد کنکور از دلش در میارید، باور کنید هیچکس قرار نیست جای شما سر جلسه تست هارو جواب بده،اونهایی که ممکنه درکتون نکنن و ناراحت بشن سر جلسه نیستن که سر یک سوال کمکتون کنن!پس دوباره تکرار میکنم که وقت شما از طلا هم ارزشمند تره و سر هر چیزی هدرش ندید
راز موفقیت در تغییر سبک زندگی شماست.

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو

    با عضویت در خبرنامه ویژه رزیدنت شو از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!